Jak dopadlo vystoupení ;-)

28. května 2011 v 22:57 | Caty!


Tak ;-). Teď píšu večer, co jsem se podívala na Nejkrásnější hádanku (mimochodem, moc mě to nebavilo...:/) Bylo to v pohodě... :) I když... :P
Takže. Když jsem vycházela z domu, moje kamarádka už jela v autě, takže mě vzali sebou :). Když jsme tam dojeli (ke klubu) všichni stáli před klubem, takže jsme si myslely, že je tam zavřené. Tak jsme tam stáli asi pět minut pod deštníkama, až pak jsme si uvědomily, že by tam mělo být otevřené, když je tam ten sraz. Mno, taky že bylo :D. Nevím, proč ti lidi tam ,,stepovali,, :P.
Hned jsme se museli oblékat, což byl pro nás trapas číslo 1. Vůbec se mi nechtělo postavit se před zrcadlo. Jak vidíte na obrázku v tomto článku, takovýto kdoj jsme měli na sobě!!! Ale né ten kosír na hlavě! Místo toho jsme měli baranicu (!?) jako správní Hlučané!! Víte, hrály jsme Hlučany, kteří chcou ukradnout májku...
Tak jsme museli v tom stepovat na chodbě (!), v zákulisí (!) a ostatních prostorách KSK. Takže jeden velký trapas. Aneb trapas číslo 2.
Když jsme došli na scénu (kde jsem díkybohu nemluvila :P), bylo to vpoho. Až na to, že pak když jsem vystoupila na chodbu, viděla jsem tam basistu z naší cimbálky (viz. video z předminulého článku) jak stojí na chodbě. Takže, jestli se mi bude ve škole smát, tak se propadnu hanbou. Aneb trapas číslo 3.
Pak byla další scéna. Tam už jsme měli vlčnovské klobouky. Na poslední chvíli mi dali taký ten klobouk s bambulkou. Též trapas... :P
Při třetí scéně, aneb ,,výkřik do tmy,, to bylo v poho. Byli jsme totiž otočení zády ;).
Pak jsme se konečně! Konečně! Šli převléct ;-). Pak zamířili směr kolotoče... :D
Prachy jsem neměla, takže jsme se jen s děckama dívaly :D. Když jsme se z vystoupení vrátili, lidé teprve vycházeli z kulturáku.Zřejmě to pokračovalo ještě.
Cestou domů jsem ale zahlédla moji kamarádku z cimbálky (viz. video z předminulého videa :D) jak jde s jejím galánem někam nahoru... to je jedno :D. Víte, on chodí do Vlčnovjanu (něco jako Vlčnovjánek pro velké :D) A ona se na něj (neboli na to vystoupení) došla podívat. Tím se stává trapas číslo 4. Že mě zřejmě také viděla. Snad jsem nebyla k rozeznání :D.
Pak už k nám moje kamarádka Zuzka šla (bylo asi pět hodin) a byla u nás do sedmi :D Lol... O:)
Takže, dnes pršelo. Ale strýcova malá meteorologická stanice hlásí, že zítra bude pěkně :-) Tak snad... Protože všechny programy, které se měli konat venku se přesunuly do KSK dnes, kvůli dešti. A já bych moc chtěla se podívat na moji kamarádku (tu z toho videa :D) jak hraje zas v jiné cimbálce ;)
Kvůli tomu také zítra už půjdu se podívat na ten první program už v deset hodin dopoledne. Tak to abych si přivstala :D.
Tak prosím, držte palce, aby zítra bylo pěkně. A průvod a ostatní se podařilo ;) Díky předem :*
Caty <3

foto jsem našla na stránkách Vlčnova. Ale obrázek jsem upravovala já!! Takže kopíruj se zdrojem :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denie* Denie* | Web | 29. května 2011 v 15:56 | Reagovat

Nie je zač:) Som rada, že si to zvládla;))
To je blbé, že ste zbytočne čakali:D:D Dúfam, že sa ti smiať nebude:) U nás je dnes pekne, tak dúfam aj u vás;)

2 Denie* Denie* | Web | 31. května 2011 v 14:53 | Reagovat

Máš u mňa diplom:))♥

3 Gabčík Gabčík | Web | 31. května 2011 v 18:09 | Reagovat

ahoj,jak je??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.